Ірена Халупа: Трамп ніколи у своєму житті доброго слова про Україну не сказав

Сьогодні розмовляємо із Іреною Халупою, активісткою Ukrainian American for Biden. Послухати аудіозапис буде цікаво демократам та виборцям котрі ще “сидять на плоті”, не вирішили за кого голосувати. Прихильники Трампа про свого кумира нічого доброго в інтерв’ю не почують, а тому можуть ще раз прослухати нашу розмову із Миколою Грицков’яном від Ukrainian Americans for Trump.

Основні моменти розмови з Іриною халупою наступні:

˗ Трамп ніколи не сказав доброго слова про Україну. Він вважає її корумпованою країною, намагався гальмувати допомогу яка була призначена Україні Конгресом. Його посіпаки бігають і намагаються створити велику конспіративну справу сина Байдена, брешуть і співпрацюють з людьми які є анти˗українськими 

˗ Говорять, що за каденції Трампа Україна отримала зброю… Україна отримала цю зброю не завдяки Трампу, а переступивши його опір. Якби не було Конгресу, якби не було Пентагону, то зброя ніколи не була б відправлена Україні. Крім того, це не були великі подарунки. Україна зброю купила.

˗ Трамп розсварився ледь не з усіма європейськими президентами чи прем’єр˗міністрами. На світовій арені ми не бачимо американського лідерства. Коли створюється порожнеча лідерства, нагору піднімається Росія і Китай.

˗ За чотири роки Трампа американське суспільство дуже радикалізувалося. Загострилася ненависть, люди не вміють по˗мирному розмовляти один з одним.  Як можна закликати людей йти зі зброєю на дільниці щоб пильнувати чесність виборів!

˗ Треба перестати робити з демократів  величезних соціалістів. Демократи вірять що держава має місце у житті для допомоги своїм громадянам. Кожна країна має якісь елементи соціальної допомоги, соціальної відповідальності. У США ˗ це безкоштовні школи, медична допомога для бідних, пенсіонерів.

˗ Пані Ірена каже, що Байден тільки на 4 роки старший від Трампа і не треба журитися його здоров’ям. Джо Байден має жвавішу ходу ніж Трамп. Ми не повинні турбуватися віком, є система, система працює і Байден буде мати на кого покластися.

Iрeна Халупа (Irena Chalupa) народилася в Польщі. Коли їй було 10 років, родина переселилася до США. Журналістську діяльність почала з праці для “Анти большевицького блоку народів” у Мюнхені. Пізніше понад 20 років була з Радіо Свобода. Також працювала в інституті Атлантична Рада у Вашингтоні. У 2016˗2017 на стипендію Фулбрайта записувала колишніх політв’язнів, дисидентів. Викладала у двох українських університетах, у Харкові і Дніпрі. Зараз бореться з дезінформацією у StopFake.