Українська Національна Федеральна Кредитна Спілка допоможе Вам створити добру кредитну історію

Як ви знаєте, майже вся Америка живе в кредит. Саме так найчастіше купують будинки, машини і дачі, розраховуються за навчання в університетах і коледжах. Навіть щоденні витрати в США часто оплачують кредитною карткою.

Кредитна історія – це, по суті, доказ вашої надійності і платоспроможності. Чим більш відповідально ви оплачуєте свої кредити – тим краще кредитна історія. Чим краще кредитна історія і чим вона довше – тим менші відсотки по майбутнім позиками.

Кредитна історія відбивається в кредитному рейтингу – так званому Credit score. Це один з найважливіших показників фінансової репутації людини. Рейтинг виражається в цифрах від 300 до 850. Відповідно – чим вищий рейтинг, тим більше шансів отримати кредит на кращих умовах.
Побудова кредитної історії, як правило, починається з отримання першої кредитної картки. Однак зробити це дуже непросто. Людина потрапляє в замкнуте коло: банк не дає кредитку, тому що немає хорошого рейтингу, але, в той же час, неможливо побудувати високий кредитний рейтинг без користування кредитками.

Для вирішення цієї проблеми, до прикладу, наша фінансова установа Ukrainian National Federal Credit Union дає можливість відкрити так звану Secured Credit Card. Принцип її роботи такий: ви кладете на рахунок невелику суму ($ 200-500), а далі користуєтесь свої коштами, як ніби це кредит. Тобто – якщо витрачаєте гроші, то регулярно поповнюєте картку до вихідної суми. Далі ми дивимось, наскільки добре ви вмієте управляти фінансами. Через півроку-рік можна буде отримати вже стандартну кредитну карту.

За більш детальною інформацією звертайтесь за номером 866-859-5848.
Маємо відділення в Нью Йорку та Нью Джерсі.

Юрій Баюрак, Українська Національна Федеральна Кредитна Спілка