Під Бахмутом загинув колишній американський військовослужбовець

Колишній американський військовослужбовець, морський котик, Деніел В. Свіфт загинув під час бойових дій в Україні. Як повідомляє Rolling Stone, Свіфт брав участь в обороні Бахмута, місті на Донбасі в східній Україні. Вночі 14 січня він був поранений протипіхотною гранатою запущеною російськими військами. Це спричинило черепно-мозкову травму, що в кінцевому підсумку призвело до його смерті. 

Відомо, що американець приєднався до Військово-морських сил 2005 року, а 2006 пройшов навчання військово-морських котиків. Під час служби в армії отримав нагороди та відзнаки за службу в Іраку та Афганістані. Його останнім призначенням був спеціальний військовий підрозділ Західного узбережжя. Із березня 2019 року Деніел В. Свіфт значився як дезертир.

Уряд США не рекомендує американцям їхати воювати в Україну через ризик бути захопленими російськими військами, взятими в заручники. Відомо, що ще щонайменше шість американців загинули в боях в Україні. Державний департамент підтвердив нещодавню смерть громадянина США в Україні та надає допомогу родині.