Онук Роберта Кеннеді розповідає про його участь у військовій обороні України

З Інстаграму Коннора Кеннеді

Онук Роберта Кеннеді (внучатий племінник президента США Джона Кеннеді), 28-річний Коннор Кеннеді розповів, як він воював в Україні в лавах Міжнародного легіону. На своїй сторінці в Instagram він опублікував пост, де поділився своїми враженнями про війну.

“Як і багато людей, я був глибоко зворушений тим, що сталося в Україні. Я хотів допомогти. Коли почув про Міжнародний легіон, я зрозумів, що поїду. І наступного дня вирушив до посольства, щоб записатися”, — пише Кеннеді.

Коннор тримав у таємниці своє перебування в Україні, оскільки не хотів, щоб родичі та друзі хвилювалися. Тим більше, що у нього зовсім не було досвіду військової служби.

“У мене не було досвіду служби в армії, і я не був добрим стрільцем, але я міг носити важкі речі і швидко вчився. Я також був готовий померти там. Тому незабаром вони погодилися відправити мене на північно-східний фронт”, — написав він.

Молодий Кеннеді зізнався, що як солдату йому було страшно, і що йому пощастило живим повернутися додому. Проте він дорожить здобутим досвідом і тим прикладом, який йому показали товариші по службі.

“Ця війна, як і всі інші, жахлива. Люди, яких я зустрів, були найхоробрішими з усіх, кого я будь˗коли знав. Мої товариші-легіонери — вихідці з різних країн, походження, ідеології — справжні борці за свободу… Вони знають, що це не війна між рівними, це революція”, — наголосив Кеннеді.

За його словами, війна в Україні визначить подальшу долю демократії у цьому столітті, і закликав усіх небайдужих надати допомогу легіонерам в Україні всім, чим можливо.

“Вступайте до легіону, допомагайте на кордоні або відправляйте медикаменти. Щодня хтось там жертвує всім заради міцного миру”, — написав наприкінці Кеннеді.