Для Філадельфійської архиєпархії УГКЦ у США призначено нового єпископа

 

Митрополит-Архиєпископ Стефан Сорока і Єпископ-помічник Іван Бура, разом з духовенством, членами монаших чинів та вірні Філадельфійської Української Католицької Архиєпархії радісно вітають призначення всечеснішого отця Андрія Рабія, священика нашої архиєпархії, єпископом-помічником Філадельфійської Української Католицької Митрополії.  Його призначено титулярним єпископом Германісіани.  Святіший Отець Франциск, Папа Римський, погодився  і затвердив рекомендацію призначення запропоноване Синодом Українських Католицьких Єпископів.

Всечесніший отець Андрій Рaбiй пройшов священичий вишкіл в нашій Українській Католицькій семінарії св. Йосафата, навчаючись на Католицькому Університеті Америки та Домініканському Будинку Студій у Вашінґтоні, О.К. Він був висвячений на священика у нашій Архиєпархії і служив в декількох парафіях з посвятою та ентузіазмом.

Всечесніший отець Андрій Рабій повернувся до Католицького Університету Америки для подальших студій канонічного права і служив у Митрополичому Трибуналі. Його турбота та переживання за душі вірних, які живуть далеко від вже заснованих парафій, спричинили започаткування нової місійної парафії у Ланкастері, Української Католицької парафії св. апостола Андрія. Нещодавно, він зміг успішно перенести осідок парафії Різдва Пресвятої Богородиці з центра міста Редінґ в кращу околицю, з усіма майже новими приміщеннями потрібними для діяльності та розвитку парафії. Всечесніший отець Андрій Рабій служить протосинкелом та віце-канцлером в Архиєпархії, в той самий виконуючи пастирську роботу в парафіях.

Наша Архиєпархія та наша Українська Католицька Церква добре скористають з динамічного, живого та посвяченого служіння, яке проявив наш новопризначений кандидат на єпископа. Ми вітаємо його. Зі свого боку ми обіцяємося підтримати його нашими молитвами, заохочуваннями та розділенням радості у його єпископському служінні.

Нехай Господь Бог благословить всечеснішого отця Андрія Рабія у найрізноматніші способи у цей час як він розпочне своє служіння як єпископ Церкви. Наші щиросердечні вітання на многії і благії літа!