Людству необхідно зберегти єдність в різноманітності

Усі люди на землі належать до одного біологічного виду. Але в межах одного виду існують окремі генофонди об’єднані в нації і раси, а боротьба між ними подекуди нагадує міжвидову боротьбу.

Володимир Ільків

Фрідріх Ніцше називав історію людства історією воєн. Варто пролистати підручник з історії, аби переконатися у небезпідставності такого твердження. Однією з найвагоміших причин саме такої історії людства, є боротьба між генофондами за «місце під Сонцем». Та, якщо раніше ця боротьба велась відкрито, то тепер акценти змінились. Війна стала занадто руйнівною, занадто небезпечною.

Кілька сот років тому албанці прийшли до сербів у Косово і попросили дозволу на поселення. Албанців було мало і серби (наївні серби) погодилися. Наприкінці XX ст., на час виникнення конфлікту у Косово албанці становили уже 90% населення краю. Албанський генофонд витіснив сербський генофонд без війни, за рахунок вищої народжуваності. Аби завоювати територію не обов’язково володіти довгим мечем…

Сьогодні прогресивно-мислячі люди борються за збереження видового різноманіття в дикій природі. Невже збереження „видового різноманіття” людських генофондів є менш важливою справою? Саме різноманіття генофондів збільшує шанси на виживання людства в разі різких змін умов проживання на планеті Земля. В разі різких змін, один із багатьох генофондів може виявитися краще пристосованим до нових умов існування і тим самим забезпечити виживання людства як біологічного виду. Людству необхідно зберегти єдність в різноманітності.

Сучасна Європа стоїть на фундаменті давньоримської імперії, котра напрацювала методологію творення цивілізації. На основі християнської релігії сформувалась культура, на основі культури – сучасна західна цивілізація. Для вихідців з Африки і Азії сучасна Західна цивілізація є цікавою і сприйнятною. Але чи є такими ж сприйнятними для них витоки європейської цивілізації? Коли вихідці з мусульманського світу стануть більшістю у Європі, то якою тоді буде доля немусульманської меншості? А якою буде доля держави Україна?

Косово – це модель майбутнього для всієї Європи. Коли європейці бомбардували Сербію – вони бомбардували майбутнє власного генофонду. У Європейського генофонду хворий інстинкт самозбереження.

Сьогодні Китай експортує не лише свої товари, але і свій генофонд, особливістю якого є знижена схильність до асиміляції і підвищена схильність до розмноження. Китай завойовує світ не лише своїми товарами, але і своїм генофондом.

Для чого народу потрібна власна держава? Перш за все для збереження власного генофонду. Ірландці уславились на весь світ своїм націоналізмом, розмовляючи при цьому англійською мовою. Ми в Україні сваримося за мову і при цьому вимираємо. За роки незалежності, чисельність населення України скоротилась приблизно на 10%. Якщо всі українці вимруть, а Україну заселять вихідці з Африки, які співатимуть українською мовою «Ой чорна, я си чорна», то чи буде така Україна Україною?

Сьогодні необхідне нове розуміння стратегічної мети. Сьогодні Україна стоїть перед необхідністю творення життєздатної нації об’єднаної головною метою: вижити і зберегти власну самобутність у Світі, в якому боротьба між генофондами не припиняється ніколи.

Володимир Ільків, для Закордонної Газети

Image by Engin Akyurt from Pixabay