Канадський центр з боротьби з шахрайством застерігає від нових коронавірусних обманів 

Канадський центр з боротьби з шахрайством (Canadian Anti-Fraud Centre – CAFC) оновив список шахрайств пов’язаних з COVID-19. CAFC закликає канадців бути уважними, оскільки шахраї намагаються використати кризу.

Понижче окремі види шахрайств знайдених Canadian Anti-Fraud Center станом на 18 березня:

– Приватні компанії пропонують купити підроблені тести COVID-19.

– Фальшиві “Центри з контролю і профілактиці захворювань (CDC)” пропонують купити і списки людей нібито інфікованих COVID-19, що проживають у вашому районі.

– “Клінінгові або опалювальні компанії” пропонують послуги з очищення повітропроводів або фільтрів і пропонують «спеціальні» повітряні фільтри для захисту від COVID-19.

– “Місцеві і провінційні гідроенергетичні компанії” погрожують відключити електроенергію за несплату рахунків.

– Нібито “Агентство суспільної охорони здоров’я” повідомляє неправдиві результати, стверджуючи, що у вас був позитивний тест на COVID-19 і вимагає підтвердити номери кредитних карт для отримання рецепта.

 ˗ Фальшивий “Червоний Хрест”або інші “благодійні організації” пропонують безкоштовні медичні товари (наприклад, маски) за пожертви.

– “Урядові відомства”, що розсилають фішингові “COVID-19” електронні листи з вірусними придатками, виманюють у вас конфіденційні фінансові дані

– Фальшиві “Фінансові консультанти” пропонують фінансову допомогу, щоб допомогти вам впоратися з фінансовими проблемами пов’язаними з припиненням роботи підприємств, втратою роботи.