Фестиваль на Оселі ОДВУ ім. О. Ольжича

duet-nadiyaЛігайтон, ПА. – В днях 20 і 21 серпня, 2016р на оселі ОДВУ ім. О. Ольжича відбувся 24-тий дво денний фестиваль вшановуючи 25-ту річницю Незалежности України. Фестиваль відкрила Уляна Процюк де на сцену попросила Українських-Американських Ветеранів Пост 42 ім. Джак Паленса з Бетлегем, ПА. та ансамбль Казку, який відспівав Американський та Українській гимни і опісля молитву.

Голова Центральної Управи ОДВУ Олександер Процюк привітав присутніх, побажав всім приємного побуту на фестивалю як рівнож і пригадав всім, що святкуємо 25-ту річницю Незалежності України, яка продовжує відзискати свої протизаконно втрачені східні терени включаючи Крим. Віримо, що вже в скорому часі при помочі нашої талановитости і постепендної єдности нам пощастить здійснити нашу ціль.

Програму фестивалю проваджено дво мовно Павлиною Головяк та Уляною Процюк. Мистецьку програму відкрито традиційним Привітом у виконанні танцювального ансамблю Казка. А брати Добрянські як завжди своїм співом задовольняли публіку. Вперше на фестивалю виступила співачка Людмила Джой та танцювальний дует Надія, котрі своїм репертуаром забавляли публіку. Танцювальний ансамбль Казка виявив свою вмілість у виконанні українських народних танців котрі були переплетені чарівними звуками скрипальки Інеси Тимочко-Дикайло. Молоді талановиті скрипалі Володимир Головяк та Ігор Дикайло милозвучно виконали в’язанку пісень. Вечером всі забавлялися на забаві до звуків музики Володимира Сизоненка.

В неділю 21-го серпня в каплиці св. Андрія відслужено урочисту св. Літургію владикою Іваном Бурою в супроводі о. Володимира Барана пароха Української Католицької церкви св. Володимира в Палмертоні, ПА.

Програму відкрито двома гимнами а опісля владика Іван Бура привітав фестиваль і побажав всім веселого побуту. Мистецьку програму відкрито Привітом ансамблем Казкою. Танцюрист Богдан Цебенко при групі св. Марії Традиційні Танцюристи при Українській Православній Церкві св. Марії в Аллентавн, ПА. під керівництвом Володимира Малиничика відтанцював Чумака.

Людмила Джой відспівала пісню Молитва за Україну а опісля ансамбль Казка в супроводі скрипальки Інесси Тимочко-Дикайло заспівали пісню Мій Чарівний Крим. Мистецьку програму закінчено традиційним Гопаком.

Присутні насолоджувалися смачними харчами, мило забавлялися та спілкувалися з друзями. Запрошуємо всіх на фестиваль на оселі ОДВУ ім. О. Ольжича в днях 19-20 серпня, 2017р.

Прес-служба ОДВУ