Важкі часи для прихильників Республіканської партії

Др. Василь Тарас

Багато друзів в Україні, як і я, з великою повагою ставляться до Рональда Рейгана і його Республіканської партії. Але не всі друзі в Україні встигають за розвитком політичного життя в США. Ось інтерв’ю з сином Рональда Рейгана, Роном Рейганом Дж. Відразу, всі питання чи закиди будь-ласка не до мене – до сина Рейгана. Я лише ділюся, але не оцінюю.

Кілька фраз з інтерв’ю, якщо хтось не розуміє англійську:

“Мій батько з сорому провалився б за його теперішню Республіканську партію, яка, звичайно, більше не є його (рейганівською) партією”.

“Республіканська партія стає авторитарною, Республіканська партія просто повторює російські темники”.

Включення, де найрейтинговіший коментатор, фактично офіційна “говорящая голова” Республіканської партії на днях сказав: “Хто має енергоресурси? Хто впливає на глобальну повістку дня? Хто міг би бути нашим партнером в боротьбі з Китаєм? Росія! То чому б нам не дружити з Росією? Чому б не бути на її боці? Навіщо нам ставати на сторону України? Я не розумію.”

На то син Рейгана: “Мені соромно за заклики співпрацювати з Путіним. Мій би батько з ним не співпрацював. У нас зараз багато людей, які б радо стали на сторону Путіна. Я не хочу називати це державною зрадою, але ми дуже близько до цієї позначки”.

Від себе: важкі настали часи тим, хто, як я, традиційно був за Республіканську партію, допоки в курник не пробрався хитрий лис. Дивлюся на підготовку до виборів 2024 і не виключаю, що на меню в 2024 знову буде про-російський лис проти якогось соціаліста. Позавчора Майк Пенс заявив “хитрий лис був неправий”. А за Пенсом Кріс Крісті. Ну і до того Чейні і Ромні. Але на них полився шквал критики і, не виключено, їх просто виженуть з Партії чи сильно закриють рота. Дивні часи. Рейган і МакКейн, певно, перевертаються.