Коломойський міняє Супрун на свого колегу Андрія Шипка?

Ігор Коломойський бачить новим Міністром охорони здоров’я свого бізнесового партнера Андрія Шипка. Про цe він сказав у інтерв’ю “Українській правді“.
– Це мій товариш. Майбутній міністр охорони здоров’я, — відповів Коломойський на запитання про те, чому разом із ним у Дніпро прилетів народний депутат із фракції “Відродження” Андрій Шипко.

Сам Шипко в інтерв’ю “Обозрєватєль” сказав, “ … (медична) реформа рухається, але медицина стала недоступною для людей. Супрун, замість того, щоб побороти корупцію в міністерстві, очолила її. І я буду про це говорити. З міністерства охорони здоров’я потрібно прибрати всі ці закупівлі, програми…”

Шипко в інтерв’ю також сказав, що є прихильником страхової медицини і його заява не означає, що реформування галузі буде зупинено.

Багато коментаторів українських ЗМІ негативно висловилися про кадрові вказівки Коломойського президентові Зеленському. Підкреслюють, що це ще раз підкидає дров у вогонь змовницьких теорій, за якими президент Зеленський ˗ це тільки бізнесовий проект Коломойського.