Корпорація Meest на порозі великого оновлення

Корпорація Meest перебуває в очікуванні ребрендинґу. Про те, яким буде це оновлення компанії, розповідає Ірина Кісіль, директор із маркетинґу корпорації Meest Group у Північній Америці.

— Корпорації Meest виповнюється 30 років, це навіть трохи більше, ніж сучасній українській державі. Яких найбільших вершин досягла компанія за цей період?

Ірина Кісіль ˗ директор із маркетинґу корпорації Meest Group у Північній Америці.

— 30-річчя — визначна дата для нашої компанії, якою ми пишаємось. Адже не так багато компаній мають такий солідний досвід розвитку, як ми. А починалося все з ідеї об’єднати українську діаспору в Канаді з Україною. Тобто ми прагнули збудувати реальні мости, які поєднували б українців у всьому світі. На тому символічному ґрунті з роками виросла потужна міжнародна логістична компанія Meest. Нині ми працюємо в більш ніж 20 країнах світу. Ми створили потужну логістичну інфраструктуру, розширили спектр послуг від логістики до міжнародних грошових переказів та електронної комерції. Ми продовжуємо будувати нові мости, які тісніше єднають людей у сучасному високотехнологічному світі, дозволяють їм упевнено дивитись у майбутнє. Здатність об’єднувати людей і допомагати громадам — важлива місія нашої компанії, її найбільший успіх і цінність, поряд із бізнесовими досягненнями. 30-річний успішний розвиток компанії Meest — це також постійна допомога українцям у всьому світі, створення для них умов контактувати одне з одним, доступ для українських підприємців до товарів і ринків, які раніше були закритими для них. Ми також завжди націлені на підтримку наших громад, на допомогу доброчинним і громадським організаціям, прагнемо продовжувати українську справу як в Україні, так і за її межами. Для нас це найбільший показник успіху, яким пишаємося.

— Чому в 30 років корпорація вирішила оновити свій бренд?

— Оновлення логотипe компанії Meest у Канаді й Америці — логічний крок, який віддзеркалює зміни, що відбулися в її діяльності. Тепер Meest — міжнародна корпорація, яка працює у всьому світі, на різних континентах, отже, всюди мусить мати однакий стиль. Наприклад, оновлений логотип та естетика Meest уже добре відомі нашим клієнтам у Європі й Азії, тепер настав час Північної Америки. Важливо те, що ці зовнішні зміни відповідають внутрішнім якісним змінам, яких від нас очікують наші клієнти. Ці зміни символізують розширення спектрe наших послуг. Разом з оновленням логотипe відбудеться оновлення наших продуктів і послуг, зокрема, електронних сервісів, соціальних мереж і реклами. Клієнтам стане зручно спілкуватися з нами за допомогою сучасних засобів комунікації. Тобто настав час змін, а наше 30-річчя — ідеальний період, аби реалізувати це! Ми впевнено крокуємо далі й ґарантуємо, що зможемо задовольнити потреби наших клієнтів незалежно від їхнього віку.

— Як вплине оновлення стилю компанії на її впізнаваність серед клієнтів у США та Канаді?

— Для наших клієнтів оновлення бренду та стилю компанії не створить значних перешкод. Більшість користується нашими послугами не лише в США та Канаді, а й в інших країнах, де Meest уже понад п’ять років працює в оновленому дизайні. Тобто це оновлення є на часі й допоможе утвердженню єдиного іміджу компанії, посилить її сприйняття як потужної ґлобальної фірми. Новий логотип більше впізнаваний і такий, що краще запам’ятовується порівняно з тим, що був досі. Він виразніше представляє наш бренд, оскільки його ядро —
Meest — символізує нашу місію. Упевнена, що наші клієнти відчують усі позитивні зміни, коли вслід за оновленим логотипом дізнаються про нові проекти, які ми презентуємо.

— Чому для нового брендe обрали синій і червоний кольори?

— Це важливе питання. Кілька, а не один, кольорів символізують те, що ми працюємо в багатьох країнах. У цих кольорах також відображаються цінності, які Meest сповідує як корпоративний бізнес. Синій — символізує довіру, надійність, силу й нашу постійну увагу до ІТ-інновацій. Потужні міжнародні лідери в галузі технологічних інновацій, які поділяють подібні цінності, мають свій логотип саме в синьому кольорі. Червоний — колір молодості, він сміливий, показує, що наша компанія рухається в сучасному, проґресивному напрямі, пропонуючи свіжу естетику, і вступає в нові галузі бізнесу. Виокремлена червоним літера «е» символізує розвиток електронної комерції та впровадження новітніх електронних технологій. Ми — компанія, яка не боїться нових напрямів, оскільки саме вони відкривають нові перспективи та дають вагомі переваги. Разом синій і червоний кольори створюють чіткий контраст і надають виразності нашому логотипу. Такий фірмовий знак добре запам’ятовується.

— Яких саме новинок очікувати клієнтам корпорації найближчим часом?

— Стратеґічним досягнення стало перетворення нашої корпорації з компанії-перевізника в компанію, яка надає сервісні послуги. Зокрема, ми вкладаємо більше коштів у розробку цифрових послуг, реалізацію електронної комерції та приділяємо значну увагу інноваційним стратеґіям і досвіду роботи з клієнтами. Ми прагнемо охопити всі аспекти логістики, а тому пропонуємо клієнтам рішення з оптимізації кожного кроку в цьому процесі. Вже найближчим часом наш ґлобальний продукт MyMeest з’явиться в Канаді та США. MyMeest — це он-лайн-платформа та сервіс покупок у міжнародних інтернет-крамницях із достачанням за вказаною покупцем адресою. Meest надасть вам віртуальну адресу в країні, де ви хочете зробити покупки, щоб ви могли придбати ці товари. Крім цього, ми пропонуємо послуги зі зберігання та пакування товарів на наших складах. Це допоможе заощадити на доставці. Ви можете легко робити покупки в Україні, але також можете купувати товари в інших країнах, таких як Китай і Велика Британія. Ми прагнемо, щоб українцям у всьому світі було зручно купувати товари в Інтернеті, у магазинах, до яких раніше не було доступу.

— Читачам цікаво, хто є партнерами корпорації Meest…

— Ми співпрацюємо з багатьма добре відомими у світі компаніями, які поділяють наше бачення та цінності. В напрямі електронної комерції співпрацюємо з відомими іноземними й українськими інтернет-магазинами — Next, Footshop, Notino, Born2Be та багатьма іншими. З питань достачання наша мережа дає можливість тісно співпрацювати з великими представниками цього ринку, наприклад DHL. Ми цікаві всім провідним компаніям завдяки нашій потужній мережі достачання, а також тим, що маємо високий авторитет і надійні в роботі.

— Як конкуренція впливає на роботу корпорації Meest?

— Ми багато років є лідерами у своїй галузі на північноамериканському ринку. Але це не означає, що ми можемо розслабитись. Навпаки, лідерські позиції саме завдяки конкуренції стимулюють нас до пошуку нових рішень і постійної оптимізації всіх процесів. Ефективні партнерські взаємини з багатьма громадами й організаціями США та Канади, напрацьовані роками, у поєднанні з нашою мережею q інфраструктурою в Україні, Європі й Азії — усе це зробило нас не лише лідером, а й спонукає до постійного розвитку й удосконалення.

— Чи залишиться актуальним гасло «Міст єднає українців по цілому світу!»?

— Ми завжди підтримували наших людей, українську діаспору та докладали зусилля для зростання і процвітання держави Україна. Скрізь, де ми працюємо, пам’ятаємо про своє українське коріння, а тому ніколи не зрадимо головну місію — об’єднувати українців у всьому світі. Це залишається для нас пріоритетом. Наша компанія будувалася задля успіху та зростання українського народу і ми продовжуватимемо робити для цього все.

Розмовляв Іван Бескид