Український урядовець назвав Вікторію Спартц “брехливою, цинічною політичною твариною”

Очільник наглядової ради “Укроборонпрому” Тимофій Милованов відреагував на заяву конгресвумен Вікторії Спартц щодо необхідності перевірки можливого зв’язку глави АП Андрія Єрмака з РФ.

Про це він написав у Facebook. За його словами, Спартц – “неетичне політичне чудовисько, яке використовує Україну заради своїх політичних цілей”

Далі текст Милованова з його допису у Фейсбуці

Вікторія Спартц – неетичне політичне чудовисько, яке використвує Україну заради своїх політичних цілей. При цьому шкодить Україні, просуваючи російські ідеї про корупцію, невідомо куди зникаючу зброю, від сутність нагляду над допомогою Україні.

Вікторії потрібно переобратися в Конгрес США восени. А для цього потрібно виграти праймаріс всередині партії та буду в національному порядку денному.

Ось тому вона використовує всі анти˗Байденські наративи: відсутність нагляду над грошами платників податків США, співпраця з корупційною Україною, ймовірність того, що зброя США попаде через Україну в Сірію або, навіть, Росію.

В інтерв’ю з УП та Європейською правдою, Вікторія не змогла відповісти на жодне питання і не дала жодної конкретики.

Було два винятки – вона звинуватила українців в тому, що вони сидять в Києві в ресторанах під час війни і в тому, що центральна на влада не дає можливості місцевій владі використовувати свої бюджети на армію та оборону. Друге твердження просто дурне – бо місцева влада не фінансує армію. ЗСУ фінансуються з центрального бюджету.

Вікторія не відповіла звідки у неї інформація, не надала жодного джерела. Але забрехалась. То вона казала, що всі її джерела поза Україною, то що їй це казали українські парламентарії. Я підозрюю, що дійсно були українські парламентарії та активісти, які стандартно розповіли Вікторії як у нас все погано. А вона це використала в цілях піару. Сподіваюсь, це буде наукою для таких людей.

Найбільшу помилку Вікторія зробила, коли сказала, що вона не розуміє куди дівається зброя після доставки в Україну. Коли Сергій запитав її чи має вона на увазі, що зброя може попасти не до українських військових, а кудись ще, вона відповіла – можливо. Він уточнив, наприклад, в Росію або Сирію? Вона відповіла «можливо». Це образило Сергія. І мене теж. І думаю має образити кожного українця.

Вікторія – брехлива цинічна політична тварина, яка використає Україну заради хайпу і переобрання.