Перший дзвоник у школі Українознавства “Самопоміч” Нью-Йорк

У суботу, 16-го вересня у школі Українознавства Об’єднання Українців Америки (ОУА) “Самопоміч” Нью-Йорку пролунав перший дзвоник нового 2017-2018 року.

День пасував світлому та піднесеному настрої присутніх учнів, батьків на вчителів. Світило сонечко та щебетала дітвора. Синьо-жовті кульки прикрашали вхід по школи.

Під проводом директора школи Івана Макара, учні попрямували до храму Святого Юра, де отець Ілля Броновський провів Богослужіння та поблагословив учнів на  успішний навчальний рік.

Наступною нашою традицією першого навчального дня – офіційне звернення директора до учнів школи, батьків та вчителів. Пан Іван побажав всім наснаги, мудрості та успіхів у навчанні.

Ми раді вітати на кожному святі школи голову ОУА “Самопомочі” Нью-Йорку пані Наталю Думу. Пані Дума висловила своє захоплення учнями, як всі чудово виглядали у вишиванках: “Неначе садок вишневий коло хати.” Так приємно бичити молоде покоління, яке продовжує традицію свої батьків, бабусь та дідусів.

Починаючи від світлички та закінчуючи 11-им класом, школа нараховує більше 200 учнів у перший день шкільного року.

Особлива частина цього свята, яку чекають всі від малого і до великого –  дзвоник. Цього року, під оплески всіх присутніх, честь дзвонити дзвоником припала учневі з 11-го класу Тарасу Лапану та учениці з дошкілля Вікторії Садовій.

На закінчення хочу зацитувати рядки з вірша “Любім Україну”, написаного українським художником та колишнім викладачем нашої школи Михайлом Барабашем:

“ Любім Україну
Не просто любім
А не цураючись
Її солов’їної мови
Слухаючи й співаючи
Її мелодійні пісні
Ми варті любові до неї
Україна понад усе
Понад нас
Але з нами”

Адреса Школи Українознавства ОУА “Самопоміч” Нью-Йорку: 215 E 6th Street, New York, NY 10003, USA

Bеб-сторінка: http://www.ukrainianschoolnyc.org

Тел: 1-212-533-0750 (просимо дзвонити на протязі суботніх шкільних годин).

Навчання проводиться по суботах з 9 ранку до 1 по обіді.