Дональд Трамп: Путін розпочав війну бо не витерпів дражнилок адміністрації Байдена

“Тhey’re almost forced him to go in with what they’re saying”

В інтерв’ю для радіо Real America’s Voice  8˗го жовтня колишній президент Дональд Трамп розкритикував адміністрацію Байдена за “спровокування війни”. Він стверджує, що «риторика» адміністрації Байдена за кілька місяців до вторгнення в Україну сприяла рішенню Путіна напасти.

«Вони насправді знущалися над ним, якщо ви нейтрально подивитесь на це. Наша країна і наше так зване керівництво знущалися над Путіним. Якщо послухати, вони майже змушують його (Путіна) вдаватися до того, що вони говорять. Риторика була такою тупою».

Трамп не подав жодних конкретних прикладів того, як США “знущали” Путіна з метою вторгнення в Україну. Але висловив упевненість, що за його президентства війни би було, оскільки він був у добрих стосунках і з Путіним, і із Зеленським

Дональд Трамп не вперше висловив ідеї та думки котрі повністю заперечують сказане ним перед тим. У перші роки свого президентства Трамп захоплювався Путіним, називав російське захоплення Криму геніальним. У той же час можна знайти цитування приватних розмов Трампа, де він хвалиться що страхав Путіна закидати Москву ядерними бомбами.