25th Annual Ukrainian Independence Day Festival @ Ukrainian American Sport Center Tryzubivka. Sunday, August 28, 2016

«ЄДИНА УКРАЇНА — ЄДИНА З НАМИ!»
Чудовий літній концерт надворі в Тризубівському парку
На відзначення 25-тої річниці Незалежности України, єдності її народу і боротьби за свободу й гідне місце України у «народів вольних колі»!

Мистці (танцювальні ансамблі, музиканти й співаки які виступали в минулих роках) спільними зусиллями створили одну динамічну програму. Ця мистецька єдність підкреслює тему фестивалю: „Єдина Україна — Єдина з нами”. Недавні події в Україні, протести на Майдані і Революція Гідности та боротьба проти російської аґресії викували єдину українську національну ідентичність, як в Україні, так і в діяспорі. Підтримка Америки для вибраного шляху України до самовизначення й демократичного майбутнього – до життя, волі, свободи й справедловости – створила постійні зв’язки дружби між обидвома народами. Цьогорічний фестиваль вшановує ці особливі відношення та події.

Community: Tryzub is a community center for the Philadelphia area Ukrainians and the proceeds support youth and adult SPORTS, FRATERNITY and CULTURAL & ARTISTIC programs. Tryzub is a tax-exempt non-profit public charity.