День Батька на Тризубівці

У цей день поцілуйте спрацьовану руку свого Батька і помоліться за його здоров’я і довге життя. Нашим дорогим батькам – “Многая літа”!

Для української громади Філадельфії клаптик України на чужині, це спортова оселя “Тризуб”, де відзначали “День Батька”. Фестиваль відкрив Евген Луців молитвою “Боже великий, єдиний”. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять “Небесної сотні” та полеглих воїнів, котрі віддали життя в Донецькій і Луганській областях за єдину Україну. Державні гімни ЗСА й України (соло — Ігор Кушнір) стали першими акордами урочистостей на літній сцені. Далі від імені Ореста Лесюка — голови УСО “Тризуб”, ведучий привітав усіх з “Днем Батька”.

Юна співачка Діяна Савчин виконує в'язанку українських народних пісень
Юна співачка Діяна Савчин виконує в’язанку українських народних пісень

Фестиваль розпочався музикою фольклорного гурту “Карпати”. Орест і Валентина Бородієвич виконали мелодії до пісень “Гори Карпати”, “Іванко, Іванко”, “Як літав орел” у сучасній обробці.             Дитяча школа танцю “Волошки” під керівництвом Олега Гудемяка виконала хореографічну композицію “Привіт” та танці з різних етнореґіонів України, зокрема Поділля, Буковини, Закарпаття, Бойківщини, Гуцульщини. Із добіркою українських пісень виступили юні співачки Софія Пітула та Діянна Савчин, яких присутні зустріли бурхливими оплесками.

Одночасно з концертом на восьми футбольних полях проходив фінал чемпіонату з футболу за кубок Американської аматорської футбольної федерації. Команда з Балтимору під проводом Браяна Буґаріна стала чемпіоном і отримала кубок Американської аматорської футбольної федерації.

Далі відбулася забава до вечора під звуки оркестри “Карпати”.

“День Батька” на Тризубівці дав привід для зустрічей, знайомств і спогадів. Зокрема і про батьків, котрих уже немає.

Роман Лужецький