Стипендії для студентів від УФКС

Рочестер, Нью-Йорк. Цього року, Українська Федеральна Кредитна Спілка (УФКС) разом з Українсько-Американською Громадською Фундацією (УАГФ) виділили $13,750 для надання стипендій студентам. Розмір стипендій було встановлено від $250 до $1,000. Було також призначено чотири іменні стипендії, а саме: стипендію імені Романа Куціля, стипендію імені Василя і Анни Дяченко та стипендію імені Українського Дому м. Рочестер. Стипендії призначалися за досягнення в навчанні, за позакласні заняття та за громадську роботу. Кандидати на отримання стипендій повинні були заповнити опитування про послуги Спілки та написати есе про те, що потрібно змінити в серцях, свідомості та вчинках українців, щоб після 25 років незалежності Україна стала суверенною та демократичною державою. Починаючи з 1999 року сума призначених стипендій сягнула вже більше $200,000. Загалом же, така підтримка запроваджена з 70-х років минулого століття.

Цієї осені, вперше, УАГФ виділить чотири стипендії в розмірі по $1,000 кожна для студентів-випускників – дві стипендії від УФКСпілки та дві стипендії в честь століття української громади м. Рочестер, які стали можливими завдяки щедрій пожертві др. Христини Гошовської, Президента Рочестерської Української групи. Для більш детального ознайомлення з умовами виділення стипендій студентам-випускникам, будь ласка, завітайте на наш сайт http://www.rufcu.org/graduatescholarship.php.

УФКС має 12 відділень в різних штатах з загальною кількістю членів більше, ніж 20,000. Починаючи з 1953 року УФКС допомагає своїм членам досягати фінансових успіхів і пропонує високий рівень персонального обслуговування.