Українсько-американські відосики?

Віктор БОБИРЕНКО

Телефонна розмова між Байденом і Зеленський – необхідна. Сам факт розмови свідчитиме про підтримку курсу України і самого президента – лідером найсильнішої країни світу.

А тут на вихідні Вашингтон Пост, дуже поважне видання, натякнуло, що розмова між Байденом і Зеленським відбудеться лише тоді, коли президент України вивчить урок: услід за Штатами почне доганяти свого друга, а нині в усьому світі викритого як злодія, шахрая і ворога українського народу. Ігоря Валерійовича Коломойського.

А то наше венедіктівське «правосуддя» тут почало з Яценка, Дубілета та інших колишніх з ПриватБанку, які допомагали шефу виводити гроші українців з України.

І усі ходять кругами, доганяють другорядних героїв – а Ігор Валерійович – пухнастий.

Поки «правосуддя» «бігає» за друзями Коломойського по Привату, Слуги викинули з партії Дубінського – теж показали боротьбу.

От у Вашингтоні і сказали: «Нє вєрю» – щоб усім театралам стало ясно.

Але по слідах вашингтонської статті тут же став засипати ЗМІ Кулеба.

Ми, наче б то і поважаємо Washington Post, але:

– США надсилають Україні сигнали після ухвалення цих рішень і вони «діаметрально протилежні припущенням американських і українських журналістів».

Ну як завжди – маніпулятивно. Змішувати в купу усіх журналістів – це в стилі Зе!команди. Припущення на 1+1 чи Інтері – це одне. Припущення в студії Портнікова чи у Washington Post, це трошки інше.

А вони плутають журналістів і «журналістів».

Узагальнення – гарний метод для маніпуляцій.

Так от, маю сміливе припущення.

Усе, що діється – як співав Висоцький: «бєг на мєстє общєпріміряющій».

Ходити по колу навколо Коломойського і гавкати на його посіпак – зовсім не те, що кусати самого Карабаса.

Маркерів справжньої боротьби проти Коломойського всього два.

1) Коломойського беруть в кайданки;

2) 1+1 викопує «тапор вайни» і починає «нєпадєцкі» мочити Зеленського. От коли Кошовий, який впевнено співав з хором Вірьовки про «Горіла хата…» заспіває про те, що Зеленський вбив брата, або робив бізнес на крові, ну або хоча б покаже, як він грав на роялі – тільки не з боку глядачів, як нам показали, а з того боку – я повірю, що Володимир Олександрович прокляли вчителя і зчепилися з ним по дорослому.

Усе інше – понти. І скільки б Кулеба чи Дубінський не розкрашувалися в бойовий розкрас – у щирість намірів Зеленського ми не повіримо.

Нам скальп подавай.

Коломойський має сидіти.

Віктор Бобиренко