Коломойського таки почали серйозно доганяти

Віктор БОБИРЕНКО

Які висновки:

1) Можливості впливу Ігоря Коломойського в Україні меншатимуть. Хто захоче спілкуватися із зашквареним, розуміючи, що десь можуть зробити висновки? Дурних нема.

2) Тепер ті депутати, хто працює на конверті, перелетять від Коломойського до Ахметова. Бо якщо людям фіолетово, де дають конверт, то навіщо служити Коломойському? Ренат Леонідович посміхається краще.

3) І це погана новина: тепер з олігархів найбільший бенефіціар, вигодоотримувач від влади – Ахметов. Його позиції посиляться. Він скоро може лишитися єдиним олігархом в Україні (якщо Пінчук віддалиться від прийняття рішень). Це теж одна із загроз. Один олігарх – балуваний олігарх. Так що Порошенко нам в поміч.

4) Президент Зеленський віддалятиметься від олігарха, як від прокаженого. Можливості впливу Коломойського в Офісі президента з кожним днем меншатимуть, бо з ним ніхто не хотітиме мати справу, щоб не попалитися. А ще – ті хто віддалятиметься від Коломойського – можуть повернутися в зграю Слуг. Ситуативно – з голосуванням у Зе! може налагодитися. Ненадовго.

5) Якщо Зеленський віддалятиметься від Коломойського, то рано чи пізно правішатиме далі і далі. Те, що я і казав у 19-му: як би не починали усі українські президенти, (крім Януковича), під хепі енд вони стають бандерівцями.

6) З огляду на те, що суди в Україні належать Портнову, Ківалову і таким подібним, мало вірогідно, що Коломойського посадять в Україні. Швидше вирок він може отримати у США.

7) Олігарху тепер потрібен тут хаос, тож Коломошка мутитиме воду. Йому потрібна Україна, яка не рухатиметься нікуди, безпомічна, безпорадна. А тому на плюсах можуть розпочати гру на хаос і можливості втручання Росії. На розхитування.. Плюс вірні Артемони додадуть жару. Ігор Валерійович сильний гравець. І так просто не здасться.

8) Санкції щодо Коломойського – очікуваний крок США, Фактично це їхній вклад у допомогу Україні стати правовою державою. Вони, як наш основний союзник, робитимуть всі кроки на зустріч нам і штовхатимуть Україну у бік Заходу. На наше щастя, у нас прекрасний союзник.

Для них, що Коломойський, що Дубінський, Деркач чи Медведчук – однакові бісенята.

Гарний день.

Віктор БОБИРЕНКО